Prelegenci

Oto sylwetki ekspertów z wielu dziedzin, którzy podczas swoich wystąpień podzielą się praktyczną wiedzą, aby każdy z uczestników Konferencji mógł od razu zastosować cenne rady we własnej firmie.

Sławomir Stańczuk--Prezes Zarządu Polish Business Club

Sławomir StańczukPrezes Zarządu Polish Business Club

Aktywność społeczną Sławomir rozpoczął jeszcze będąc licealistą. Był vice przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce i brał aktywny udział w realizacji projektów mających na celu propagowanie i wspieranie przedsiębiorczych idei w regionie między innymi: "Aktywny Obywatel" Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, a także był koordynatorem unijnego programu „Młodzież”. Od lat dużą uwagę przywiązuje do rozwoju osobistego. Uczestniczył w wielu szkoleniach sprzedażowo-marketingowych organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska.

Agata Dmoch--Prezes Midlands Polish Business Club

Agata DmochPrezes Midlands Polish Business Club

Agata ukończyła wydział prawa na University of Westminster, studia podyplomowe na University of Law, Etykę na Harvard University, a obecnie kończy Executive MBA na Aston Business School. W 2011, po ukończeniu aplikacji, została przyjęta do Law Society jako Solicitor of Senior Courts of England and Wales.

WWW
MPBClub
Twitter
Twitter
Radosław Wyszyński--COO Instytutu Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych

Radosław WyszyńskiCOO Instytutu Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych

Ekspert do spraw budowania marki oraz sprzedaży. Wieloletni praktyk biznesu w zakresie sprzedaży i budowania grup sprzedażowych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doświadczenie zdobywał współpracując z największymi towarzystwami ubezpieczeń, gdzie odpowiadał za budowanie sieci dystrybucji oraz motywację i budowę zespołów. Fascynuje go praca zespołowa, co ujawnia się w jego działaniach biznesowych oraz podczas spędzania wolnego czasu, gdzie uwielbia rywalizować w sportach zespołowych.

Piotr Seges--Twórca metody BrandCapital

Piotr SegesTwórca metody BrandCapital

Założyciel Agencji Reklamowej SEGES wprowadzającej na polski rynek takie marki jak: Philips, Johnson & Johnson, Kraft Jacobs Suchard, Ovita Nutricia, Berlin-Chemie, Netia, Computerland, Pizza Hut i wiele innych. Klasyfikowany na 3-5 miejscu w Polsce w obsłudze budżetów below the line. W ciągu ostatnich 10 lat współautor strategii i promocji marki LUX MED. Na stałe współpracuje z pierwszą w Polsce Kancelarią Brandingową GoodName. Twórca metody brandcapital.

Wiktor Dmochowski--Prezes Zarządu United Values

Wiktor DmochowskiPrezes Zarządu United Values

Z branżą finansową związany od kilkunastu lat. Najpierw jako inwestor na warszawskiej giełdzie kiedy ta na początku lat dziewięćdziesiątych liczyła zaledwie kilkanaście spółek, a później jako specjalista od kredytów hipotecznych. Od 2007 związany z rynkiem inwestycyjnym. Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Profesjonalny, sumienny, godny zaufania. "Oaza spokoju", "solidna firma" to najczęstsze określenia współpracowników pod jego adresem.

Małgorzata Pałysa--Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Małgorzata PałysaPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Prawa Amerykańskiego University of Florida Fredric G. Levin College of Law przy WPIA UW. Uczestnik kursów Negotiation and Conflict Management the United States Institute of Peace (Washington, DC) oraz programu negocjacyjnego Stanford Graduate School of Business. Prelegent i autor publikacji z zakresu prawa gospodarczego, w tym prawa spółek i ochrony konkurencji. Certyfikowany coach. Ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wspiera przedsiębiorców korzystających z usług sieci Enterprise Europe Network w kwestiach prawnych.

Anna Kalata--Ekonomista, polityk, przedsiębiorca, doradca gospodarczy

Anna KalataEkonomista, polityk, przedsiębiorca, doradca gospodarczy

Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Była doradcą Wicemarszałka Sejmu RP. W 2004 roku została Prezesem Zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego, a rok wcześniej Wiceprezesem Mazowieckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych. W latach 2006-2007 pełniła funkcję Ministra Pracy i Polityki Społecznej Przewodniczącej Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych oraz Członka Komisji Nadzoru Finansowego.

WWW
kalata.tv
Adela Warać--Konferansjerka. Prezenterka TV

Adela WaraćKonferansjerka. Prezenterka TV

Współorganizatorka niezapomnianych wydarzeń. Od pięciu lat pojawia się na scenie w Polsce i za granicą by zapowiadać najlepszych mówców , szkoleniowców i artystów. Kontakt z niesamowitymi osobami, które spotyka prowadząc różnego rodzaju eventy napędza ją do działania i tym samym daje poczucie spełnienia i radości, zamieniając pracę w pasję. Bo jej pasją jest życie a życie to ludzie.

Subskrybuj to źródło RSS

Newsletter

Podziel się informacją o Konferencji z innymi

Log in

fb iconLogowanie przez Facebook
Utwórz konto