Mało znane zagadnienia prawno – podatkowe obniżające opodatkowanie przedsiębiorców!

14.30 – 15.00 Wybierz kierunk

W nawale pracy i pogoni za nowymi klientami czy zleceniami nie mamy czasu analizować aktualnych przepisów, które np. pozwolą obniżyć podstawę opodatkowania, czy zabezpieczyć majątek przed egzekucją komorniczą.

Wielu przedsiębiorców w pogoni za maksymalizacją zysków często zapomina o zabezpieczeniu majątku lub nawet nie korzystają z możliwości obniżenia podstawy opodatkowania. Co w momencie pomyłek, czy niesłusznych egzekucji administracyjnych niesie za sobą bardzo nieprzyjemne sytuacje prowadzące najczęściej do bankructwa.

Informacje jakie dostaniesz w pigułce na tym panelu pomogą zoptymalizować Twoją działalność gospodarczą pod względem prawno-podatkowym. Prelekcja pokaże Ci również w jaki sposób uwzględnić w kosztach prowadzonej firmy ochronę przed nieuczciwą konkurencją i konsekwencje niesłusznych decyzji organów kontrolnych.

UBS czyli wsparcie biznesu jest odpowiedzią na rynku Polskim na brak korzyści przy prowadzeniu firmy lub samo zatrudnieniu, które to pozwalają poprzez zaoszczędzony kapitał zabezpieczyć przyszłą emeryturę, zbudować oszczędności dla siebie i rodziny, zbudować kapitał firmowy, aby zachować ciągłość działania Twojej firmy, a także pozwoli Ci zabezpieczyć wspólników korzystając z usług specjalistów w wybranym aspekcie.

UBS to wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, łączące w sobie specjalistyczne i kompleksowe usługi. Dzięki niemu otrzymujesz dostęp do wyselekcjonowanych specjalistów, oferujących pomoc praktycznie w każdym aspekcie zarządzania firmą.

W zależności od potrzeb możesz skorzystać z usług, dzięki którym m.in.:

  • najlepiej zabezpieczysz finansowo swoją firmę i pracowników,
  • najskuteczniej rozwiążesz problem prawny swojej firmy,
  • najtrafniej zdefiniujesz potrzeby marketingowe przedsiębiorstwa,
  • najkorzystniej wynajmiesz lub kupisz nieruchomość pod swoja działalność.
Prelegent:
Wiktor Dmochowski
Zarejestruj się

Newsletter

Log in

fb iconLogowanie przez Facebook
Utwórz konto