Zaangażowanie Społeczne Nową Ekologią Biznesu, czyli jak zwiększyć swoje zyski, poprzez wywieranie pozytywnego wpływu na otoczenie w którym działasz.

15.30 – 16.00 Wybierz kierunk

Dziś, w obecnej wysoko konkurencyjnej gospodarce przedsiębiorcom jest się coraz trudniej wyróżniać. Firmy konkurują ze sobą ceną, jakością czy obsługą Klienta, co często nie przynosi oczekiwanych rezultatów finansowych, klienci wciąż odbierają biznes jako bezduszny, nieetyczny i nastawiony tylko na zarabianie pieniędzy. Przedsiębiorcy chcąc wyraźnie zaistnieć na tle konkurencji, muszą znaleźć bardzo mocny wyróżnik. Właściciele form muszą nauczyć się pokazywać Klientowi, że to on jest dla nich najważniejszy. Dla każdego biznesu liczy się przede wszystkim człowiek, dobro społeczne i synergiczne współistnienie biznesu i społeczeństwa w wolnorynkowej gospodarce.
Odpowiedzią na pytanie: “Jak to wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć zaufanie Klientów?” jest najbardziej innowacyjny i wyjątkowy program certyfikacyjny zaangażowania społecznego „Organizacja Społecznie Zaangażowana”.

Wykorzystuje nowy trend w budowie przewagi konkurencyjnej, trend, który jest nazywany „Nową Ekologią Biznesu”.
Jak to działa? Do tej pory, firmy korzystały z trendu EKO, aby wyróżnić się na tle konkurencji poprzez dbałość o środowisko naturalne. Obecnie, idąc z nowym trendem, przedsiębiorstwa będą się wyróżniać poprzez dbałość o społeczeństwo, w którym funkcjonują. Program certyfikacyjny jest nastawiony na weryfikację i promocję działań zaangażowania społecznego wśród przedsiębiorców i oferuje wiele lukratywnych korzyści. Jest to jednocześnie najtańszy, najprostszy i najszybszy sposób na zbudowanie prawdziwego zaufania do swojej firmy.

Program oferuje:

  • wyjątkową promocję medialną w największych i najbardziej opiniotwórczych mediach w Polsce,
  • zapewnia specjalistyczne wsparcie w zakresie budowy przewagi konkurencyjnej w oparciu o  zaangażowanie społeczne,
  • promuje współpracę biznesową pomiędzy certyfikowanymi organizacjami, w oparciu o zaufanie, etykę i najwyższą jakość
  • poprawia wizerunek organizacji, jako organizacji godnej zaufania, odpowiedzialnej i etycznej, a wyższe zaufanie to wyższa skuteczność wdrażanych strategii oraz większe zyski
  • zmniejsza rotację pracowników, przyciąga i zatrzymuje najlepszych oraz zwiększa ich motywację
  • pozwala budować przewagę konkurencyjną w MSP w oparciu o narzędzia które do tej pory były zarezerwowane tylko dla dużych korporacji.

Już dziś dołącz do grona firm, których klienci kupują częściej, więcej i wykazują dużą lojalność konsumencką

Newsletter

Log in

fb iconLogowanie przez Facebook
Utwórz konto