Współpraca fundamentem sukcesu!

10:00 - 10:30 Polska

W 2008 roku jeszcze na studiach założyłem swoją pierwsza firmę. Nie wiedziałem jak, gdzie i z kim porozmawiać, aby uniknąć błędów, a od tamtego czasu jak łatwo się domyślić popełniłem ich wiele. Po kilku latach zmagań na rynku w 2012 roku wraz inspirującą grupą osób prowadzących własne firmy w różnych miastach powstała idea wzajemnego wsparcia i współpracy. Już wtedy wiedzieliśmy, że model pozyskiwania Klientów, nawiązywania kontaktów, reklamy i sprzedaży się zmienia. jak wiadomo, w Polsce coraz trudniej jest prowadzić firmę nie mając zaufanych ludzi wokół siebie. Podstawą udanych relacji biznesowych jest zaufanie i bezpośredni kontakt, a nie ekran komputera i słuchawka telefonu. Polish Business Club powołany został do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie zarówno w Polsce jak i na świecie!

Polish Business Club nie jest fundacją, stowarzyszeniem, czy innym podmiotem non profit z jednego powodu - uczciwości wobec partnerów i firm członkowskich. Jednym z celów istnienia PBC w Polsce jest to, żeby jego członkowie mogli zarabiać więcej, rozwijać się szybciej i współpracować z ludźmi, których znają. Firma, która łączy ludzi w biznesie i poprzez biznes, do niczego nie zmusza - Polish Business Club zarabia dopiero w momencie, kiedy zarabiają Członkowie na zasadach Win-Win. Będąc właścicielem dwóch firm jestem niezależny, nikt do niczego nie może mnie zmusić. Może jedynie spowodować, że będę chciał. Taka postawa jest naturalna dla osób, które wybrały własny biznes, jako styl życia.

W przeciwieństwie do dużych miast, w których są liczne stowarzyszenia, fundacje i organizacji wspierające przedsiębiorców w miastach powiatowych bardzo często nie ma żadnej aktywnie wspierającej organizacji rozwijającej lokalne firmy. Totalna pustynia, na której bez sprzyjających warunków firmy i ich właściciele usychają. Sam pochodzę ze stosunkowo małego miasta. Swoim działaniem chcę, aby nie sprzyjające warunki prawno - podatkowe w naszym kraju nie rujnowały pasji i zaangażowania przedsiębiorczych ludzi!

Sprawdź co zyskujesz jako członek Polish Business Club!

 

Prelegent:
Sławomir Stańczuk
Zarejestruj się

Newsletter

Log in

fb iconLogowanie przez Facebook
Utwórz konto