Skrócona agenda

09.00 – 10:00 Rejestracja na wydarzenie i networking – Witold Antosiewicz
10.00  - 10.10 Powitanie  - Prowadząca Adela Warać
10.10 - 10.25 Współpraca fundamentem sukcesu! Prezes Polish Business Club Sławomir Stańczuk
10:25 – 10:55 Firma XXI wieku! Andrzej Blikle
10:55 - 11:05 – Luksemburg – piekło czy raj? Artur Sosna
11:05 - 11:15 – Czy Wielka Brytania to kraj dla polskiego businessu – Agata Dmoch
11:15 – 11:40 Przerwa kawowa i networking
11:40 – 12:15 Panel dyskusyjny oraz dyskusja,  pt.” Inne kraje na świecie to raj czy piekło dla polskiego biznesu?” – Anna Klata, Agata Dmoch, Andrzej Sosna, Sławomir Stańczuk
12:15- 12: 30 Europejskie przedsiębiorstwo czyli jak rozwijać swój business w ramach sieci  EEN - Małgorzata Pałysa
12:30- 12:50 Multigeneracyjny klient = multigeneracyjny pracownik - Justyna Kliombka – Jarzyna
13.00 – 14.30 Lunch
14.30 – 15.00 Mało znane zagadnienia prawno – podatkowe obniżające opodatkowanie przedsiębiorców! – Wiktor Dmochowski
15:00- 15:10  Garnitur kontra garsonka, czyli jak zbudować dobre relacje w firmie- Joanna Sajko-Stańczyk – coach – krótkie ćwiczenie
15.10– 15.40 Firma to nie marka! Ochroń swój brand i jeszcze na tym zarób!- Piotr Seges
15.40 – 16:00 Zaangażowanie Społeczne Nową Ekologią Biznesu, czyli jak zwiększyć swoje zyski, poprzez wywieranie pozytywnego wpływu na otoczenie, w którym działasz. – Radosław Wyszyński
16.00 – 16.15 Przerwa kawowa
16:15 – 16:55 Gość specjalny wieczoru!
16:55- 17:15 Podsumowanie konferencji, Konkurs wizytówkowy, pożegnanie
18:00 – 21:00 Wieczorny bankiet, networking – wieczór ubarwi występ DJ&SAX

Europejskie przedsiębiorstwo, czyli jak rozwinąć swój biznes w ramach sieci Enterprise Europe Network

Małgorzata Pałysa Godz: 12:15 - 12:30

Możliwości, które są dostępne dla każdego przedsiębiorcy, którego celem jest rozwinięcie biznesu na skalę europejską, a także poza granice UE. Wsparcie, w tym doradztwo prawne oferowane jest dosłownie w zasięgu ręki i zgodnie z zasadą "zawsze właściwych drzwi" dzięki sieci Enterprise Europe Network, w tym ośrodkowi afiliowanemu przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Prelegent:
Małgorzata Pałysa
15 maja 2015
Rejestracja na wydarzenie

Godz: 9:00 - 10:00

Rejestracja na Konferencję jest bardzo ważna! Każdy z uczestników otrzyma materiały konferencyjne oraz imienny identyfikator z przypisem branżowym, co będzie ułatwieniem w nawiązywaniu kontaktów podczas przerw networkingowych. Zapraszamy już od 9:00 do Hotelu Windsor w Jachrance! Rejestracja potrwa do 10:00.


Firma XXI wieku!

Andrzej Blikle - Godz.: 10:25 - 10:55

Zarządzanie firmą XXI wieku nie jest łatwe, wymaga bowiem nie tylko nabycia wielu nowych umiejętności, ale też — a może przede wszystkim — porzucenia wielu ugruntowanych przez lata przekonań. To ostatnie zadanie jest szczególnie trudne, bo przecież "gołym okiem widać", że ludzi interesuje tylko kasa, że bez nadzoru nie będą pracować, że pracownik musi mieć jednego przełożonego, który wydaje mu polecenia, że wreszcie poczta elektroniczna i telefon znakomicie wystarczają nam do komunikacji.
Czytaj więcej ...


   Czytaj więcej...
Czy Wielka Brytania to kraj dla polskiego biznesu?

Agata Dmoch - Godz.: 11:05 – 11:15

Agata Dmoch przedstawi realia prowadzenia polskiej firmy w. Wielkiej Brytanii. Opowie o tym, co ją skłoniło do założenia działalności zagranicą. Zaprezentuje także obecne kierunki rozwoju firm w kraju, w którym pracuje. Da podstawę do porównań z sytuacją w Polsce, a także konstruktywne porady dla tych, którzy w perspektywie widzą swój biznes dalej, niż w granicach ojczyzny.

Przedstawi zarówno wady, jak i zalety prowadzenia działalności w Wielkiej Brytanii


Przerwa kawowa

Godz.: 11:15 - 11:40

Pierwsza przerwa kawowa ma służyć przede wszystkim wzajemnemu poznaniu się uczestników Konferencji. Jednym z czynników, który ułatwi prowadzenie rozmów będą kolory identyfikatorów oznaczające reprezentowaną przez uczestnika branżę według ogólnodostępnej legendy przygotowanej przez Organizatorów Konferencji.

Więcej o networkingu podczas konferencji...


Europejskie przedsiębiorstwo, czyli jak rozwinąć swój biznes w ramach sieci Enterprise Europe Network

Małgorzata Pałysa Godz: 12:15 - 12:30

Możliwości, które są dostępne dla każdego przedsiębiorcy, którego celem jest rozwinięcie biznesu na skalę europejską, a także poza granice UE. Wsparcie, w tym doradztwo prawne oferowane jest dosłownie w zasięgu ręki i zgodnie z zasadą "zawsze właściwych drzwi" dzięki sieci Enterprise Europe Network, w tym ośrodkowi afiliowanemu przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


Multigeneracyjny klient = multigeneracyjny pracownik

Justyna Kliombka – Jarzyna - Godz.: 12:30- 12:50

Żyjemy w ciekawych czasach… rozwój technologii jest skokowy, firmy konkurują na rynku globalnym i lokalnym, coraz częściej o sukcesie organizacji decyduje innowacyjność proponowanych rozwiązań. Do tego dochodzą zmiany demograficzne, pokoleniowe, które jak przewidują demografowie i ekonomiści będą mieć ogromny wpływ na rynek pracy i funkcjonowanie przedsiębiorstw.


   Czytaj więcej...
Lunch

Godz.: 13.00 – 14.30

Lunch to środek naszego spotkania. To również okazja, aby usiąść przy stole z potencjalnym Klientem/Dostawcą/Partnerem biznesowym, którego udało Ci się poznać podczas przerw kawowych i poznać się bliżej w miłej atmosferze.


Mało znane zagadnienia prawno – podatkowe obniżające opodatkowanie przedsiębiorców!

Wiktor Dmochowski - Godz.: 14.30 – 15.00

W nawale pracy i pogoni za nowymi klientami czy zleceniami nie mamy czasu analizować aktualnych przepisów, które np. pozwolą obniżyć podstawę opodatkowania, czy zabezpieczyć majątek przed egzekucją komorniczą.

Wielu przedsiębiorców w pogoni za maksymalizacją zysków często zapomina o zabezpieczeniu majątku lub nawet nie korzystają z możliwości obniżenia podstawy opodatkowania. Co w momencie pomyłek, czy niesłusznych egzekucji administracyjnych niesie za sobą bardzo nieprzyjemne sytuacje prowadzące najczęściej do bankructwa.

Czytaj więcej ...


   Czytaj więcej...
Firma to nie marka! Ochroń swój brand i jeszcze na tym zarób!

Piotr Seges - Godz.: 15.10 – 15.40

Temat prelekcji dotyczy własności marki, rozumianej szerzej niż tylko jej ochrona. Jak pokazuje praktyka, 80% firm w sektorze MSP nie posiada praw majątkowych ani ochrony prawnej do marek, którymi oznaczają swoje firmy i produkty. Firma to nie marka. We współczesnym, szybko rozwijającym się biznesie, własność intelektualna, a w szczególności własność brandu, ma kluczowe, strategiczne znaczenie.

Projekt Kapitał Marki pokazuje, jak stać się właścicielem swojej marki i osiągać dzięki temu korzyści. Zapewnia ochronę i bezpieczeństwo, korzyści prawne i podatkowe, wpływa na zyski i buduje wartość biznesu.

Czytaj więcej ...


   Czytaj więcej...
Zaangażowanie Społeczne Nową Ekologią Biznesu, czyli jak zwiększyć swoje zyski, poprzez wywieranie pozytywnego wpływu na otoczenie w którym działasz.

Radosław Wyszyński - Godz.: 15.40 – 16.00

Dziś, w obecnej wysoko konkurencyjnej gospodarce przedsiębiorcom jest się coraz trudniej wyróżniać. Firmy konkurują ze sobą ceną, jakością czy obsługą Klienta, co często nie przynosi oczekiwanych rezultatów finansowych, klienci wciąż odbierają biznes jako bezduszny, nieetyczny i nastawiony tylko na zarabianie pieniędzy. Przedsiębiorcy chcąc wyraźnie zaistnieć na tle konkurencji, muszą znaleźć bardzo mocny wyróżnik.


   Czytaj więcej...
Przerwa kawowa

Godz.: 16.00 – 16.15

Zabrakło Ci czasu przy pierwszej kawie na poznanie większości naszych interesujących gości? Spokojnie, będzie czas na drugą. Ta przerwa to ukłon w stronę tych, którzy nie zdążyli wymienić się wizytówkami ze wszystkimi wartościowymi osobami! 


Gość specjalny wieczoru!

Robert Korzeniowski - Godz.: 16:15 - 16:55

Gościem specjalnym Polish Business Meeting będzie znany i Inspirujący mówca, trener i mistrz Olimpijski!


Wieczorny bankiet

Godz: 18:00 - 21:00

Dla uczestników Konferencji z biletem GOLD i  PLATINUM przygotowaliśmy wieczór pełen wraźeń. Tradycyjnie po całodniowej Konferencji zapraszamy na wieczorny bankiet.

To niezwykła okazja, aby w kameralnej atmosferze móc poznać zarówno Prelegentów występujących podczas Konferencji, a także ważnych Sponsorów i Gwiazdę Wieczoru.

Nie zabraknie również toastu zwieńczającego całe wydarzenie. Nie możesz przegapić takiej okazji i wspólnie z nami uczcić koniec Konferencji, który stanowi zaledwie początek drogi do sukcesu dla wielu firm.


Networking

Przedsiębiorco! Pamiętaj, że każda ogólnopolska konferencja biznesowa jest niezwykłą okazją do poszerzania swoich kontaktów!

Nie strać okazji na poznanie bardzo wartościowych osób. Podczas przerw kawowych przygotowanych specjalnie w celach networkingowych chcemy dać Ci możliwość do zdobycia właśnie TEJ wizytówki, która kto wie? - uczyni Cię milionerem?
Żeby w pełni ocenić potencjał networkingu dla Ciebie i Twojego biznesu trzeba się przygotować.


   Czytaj więcej...

Newsletter

Podziel się informacją o Konferencji z innymi

Log in

fb iconLogowanie przez Facebook
Utwórz konto